Carwax Kozzy – Oto Yıkama ve Oto Kuaför

CARwax

Hizmetler

Araçlarımız değerlidir. Hizmet almak için teslim ettiğimiz işletmede güvende olmasını isteriz. Alanında uzman olan ekip ve beraberinde kullanılan ekipmanlar ile araçlarınız bizimle güvende…

Hizmetler

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama, üst düzey bir nano teknoloji boya korumadır. Nano boyutta silisyum, cam, kuvars vd. minerallerin oluşturduğu mukavemeti yüksek bir yüzey koruma kimyasalıdır.

Hizmetler

Nano Boya Koruma

Klasik yöntemlerle yapılan Nano Teknoloji Boya Koruma, araç yüzeyinde etkili bir koruma kalkanı oluşturur. İçerdiği nano boyutta partiküller boya yüzeyine güçlü bir tutunma sağlar.

Hizmetler

Detaylı İç Temizlik

Derinlemesine ve kapsamlı iç temizlik uygulamasıdır. Araç içinde tavan, direkler, kapı ve koltuk döşeme, taban halısı, bagaj, plastik aksamlar gibi tüm iç elemanlar derinlemesine temizlenir.

Hizmetler

CAm filmi

Ön-arka ve yan camlar ile, sunroof ve cam tavanlara uygulanan film uygulamasıdır. Cam filmi uygulaması sağlık ve konfor yönünden aracınıza artı değer katar.

Hizmetler

Film Folyo Kaplama

Araçların gerek boya koruma gerekse de estetik anlamda kaporta, tampon ve ayna gibi yüzeylerinin folyo kaplama uygulamasıdır. PVC, Poliüretan veya Hibrit folyo türleri görünüm ve dayanıklılığa göre tercih edilebilir.

Hizmetler

Boyasız Göçük Giderme

Çeşitli aparatlar yardımı ile kaporta elemanlarında meydana gelmiş göçük ve ezilmelerin boyayı tahrip etmeden giderilmesi uygulamasıdır.

Uzman işçilik

Carwax Kozzy olarak kurulduğumuz günden bu yana teknoloji ile barışık olduk.

Uygun Fiyat Garantisi

Hizmetlerimizi, ürün ve uygulama kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Aldığı hizmetten memnun olan müşteri artık büyük Carwax ailesinin mutlu bir üyesidir.

20 yılı aşkın süredir sektör tecrübemizle Kozzy Avm’de Carwax Kozzy olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz.

İletişim

Kozyatağı Mh Buket SK No:14 Kozzy AVM Otoparkı, Istanbul, Türkiye

 

0 216 658 02 21