Carwax Kozzy – Oto Yıkama ve Oto Kuaför

Cam Filmi

Ön-arka ve yan camlar ile, sunroof ve cam tavanlara uygulanan film uygulamasıdır. Cam filmi uygulaması sağlık ve konfor yönünden aracınıza artı değer katar.

Araç sahipleri araçlarını aldıktan sonra zaman içerisinde çeşitli değişiklikler yapmak isterler. Bu işlemlerden en sık yapılanı ise cam film kaplama işlemidir. Oto cam filmi nedir denildiğinde, polyester ailesi içerisinde yer alan termoplastik polimer reçinesinden üretilmiş olan cam filmleridir cevabı verilebilir. Arabaların görüntü olarak daha iyi görünmesini sağlarken, araç içerisinin de gözükmesini engeller. Genel olarak cam filmi aracın içi göstermemesi ile bilinse de aslında farklı ve yararlı birçok işleve de sahiptir. 

Oto cam filmi araçlara güneşten doğrudan gelen zararlı ultraviyole ışınları filtreleyerek, izolasyon işlemi yapar. Bu sayede araçların koltukları ya da gövde kısmında herhangi bir solma durumu yaşanmaz. Güneş ışınlarını filtrelemesi ile birlikte yaz aylarında araç içi klimanın daha verimli çalışmasını da sağlamaktadır. Diğer bir özelliği ise yapısı nedeniyle camın çizilmesini ve darbe aldığı zaman kolay bir şekilde parçalanmamasını sağlamasıdır. 

Sizin için farklı alanlar ve farklı uygulamalarda verdiğimiz hizmetlerimize göz atın !

CAM FİLMİ nedir ?

Cam filmi uygulaması, UV ışınlarını %99 oranında engellerken ısıyı da %30 ila %70 arasında keser. Farklı renk tonları veya numaraları araçla kombine edilebilir.

İLETİŞİM HATTI

0 216 658 02 21
0 506 114 25 14

iletisim@carwaxkozzy.com

Adres

Kozyatağı Mah. Buket Sok. Kozzy AVM Carwax

Çalışma Saatleri

Haftanın Her Günü

10.00 – 22.00

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Kozzy Avm’de Carwax Kozzy olarak hizmet vermekten onur duyarız.

İletişim

Kozyatağı Mh Buket SK No:14 Kozzy AVM Otoparkı, Istanbul, Türkiye

 

0 216 658 02 21